A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Яришівський сільський будинок культури

 

Структурний підрозділ-філія Комунального закладу
«Центр культури та дозвілля Лука-Мелешківської сільської ради»

с. Яришівка

 

Культура – це життєва сила суспільства: історія, традиції, мистецтво, самобутність народу.

Кожен час ставить перед культурою  свої завдання. Однак на будь-якому етапі розвитку потрібно робити все для збереження та популяризації народних традицій, звичаїв, обрядів, розвитку творчості дітей,  молоді  та  втілення щось нового.

Перший Яришівський будинок культури був відкритий  в  1935 році. Ззовні це була довга сільська хата, побілена білою глиною, в одній половині якої розташувався сільський клуб.

У 1968 році побудували новий двоповерховий культурний комлекс, який включав  адмінприміщення, актову та танцювальну залу, бібліотеку, школу та поштове відділення (функціонує і до тепер).  

Щодня двері Структурного підрозділу-філії Комунального закладу «Центр культури та дозвілля Лука-Мелешківської сільської ради» с. Яришівська відкриті для дітей та дорослих, які приходять сюди для того, щоб поспілкуватися в колі друзів, розповісти про свої досягнення та поділитися переживаннями. Залюбки приходять діти, які є учасниками клубних заходів. А наша головна мета, щоб діти розвивалися, творчо зростали, мали опору і гарних друзів.

На даний час у структурному підрозділ-філії КЗ ЦКіД с. Яришівка функціонують гуртки:

  • Творча майстерня «Фантазія», де діти власноруч виготовляють поробки з різних матеріалів, розвиваючи уяву, мислення, дрібну моторику, пам'ять та увагу.
  • Гурток «Грай – Відпочивай», на на заняттях якого з великим задоволенням діти відпочивають та грають різноманітні ігри (від настільних до спортивних). Це гурток, що тренує вміння говорити, уявляти, пояснювати, рахувати, мислити стратегічно і тактично.
  • Гурток художнього читання «Соловейки». Кожен із учасників вирізняється своєю неординарністю, але всіх об’єднує любов до поезії та літератури. Діти тренують пам'ять, чіткість дикції та виразність вимови.

Протягом року у закладі проводяться різні за формою та тематикою культурно-дозвіллєві заходи, на яких висвітлювали події місцевого, загальнонародного та державного значення.

 З початку війни заклад бере участь у волонтерській роботі. Це – плетіння  сіток, допомога переселенцям, приготування смаколиків для наших військових та інше.

Попереду, в планах, є ще дуже багато творчих задумів, які неодмінно будуть втілені в життя. Є над чим працювати, є з ким працювати, а основне – є для кого працювати! Ми раді всім.

 

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень