A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської ТГ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЖУРАВЛИК" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

 

 

Історiя створення ЗДО Журавлик Яришiвка

У мальовничому селі  Яришівка понад 70 років тому виховує малечу привітний та затишний дитячий садок. А почалося все в жовтні 1950 року, рішенням колгоспних зборів колгоспу імені Куйбишева на чолі із Смірновим Степаном Андрійовичом. Було дано старт роботі ясла-садку, якому дали назву «Журавлик». У садку було створено всі умови для комфортного перебування. Запрацювала одна різновікова група з десятигодинним режимом роботи.

Першою завідуючою стала Заремба Галина Мартинівна. До складу педагогічного колективу входило  2 молодих педагоги, та обслуговуючого персоналу - 2 чоловіка. Невеличка пристосована будівля, яка раніше використовувалася колгоспом, як темник для бджіл, наповнилася дружнім колективом, який у вересні підготував приміщення для першого прийому дітей. Групу облаштували новими меблями, килимами, було вдосталь іграшок, впорядкований ігровий майданчик на подвір`ї.                                                                           

За час роботи садочка ним керували: Шібіцька Марія Францівна, Ляш Ольга Степанівна, Пугач Надія Федорівна, Белінська Людмила Іванівна.

З вересня 1983 року рішенням зборів колгоспу дошкільний заклад передали у власність Яришівської сільської ради.

У 2017 році Яришівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик» у зв’язку із територіальною реформою перейшов у комунальну власність Лука-Мелешківської сільської ради. Кожен сільський голова вносив неоцінений вклад у розвиток навчального закладу. Особливий внесок у розбудові та процвітанні садочка вклала сільський голова Пугач Ніні Веніамінівна (газифікація закладу, водопостачання, заміна вікон, реконструкція та добудова).

З 16 серпня 2008 року очолила заклад Білоус Лілія Михайлівна, яка довгий час працювала вихователем в дошкільному закладі.

У 2008-2009 році було побудовано новий, сучасний харчоблок, який був обладнаний новими меблями.

У 2016 - 2017 роках було проведено повну реконструкцію дошкільного закладу та добудовано спортивно-музичну залу, медичний кабінет та підсобне приміщення.

На даний час у закладі дошкільної освіти «Журавлик» працює дві групи дітей дошкільного віку. Садочок виховує 42 дітей. Працюють 4 педагоги: директор Білоус Л.М., керівник музичний Савчак Н.Г., вихователі Захарчук Л.В. та Мудрик О.Р.. Обслуговуючого персоналу в закладі 5 чоловік: сестра медична старша Поступайло К.В., кухар Пуздранівська М.П., помічники вихователя Бронзова Н.В. та Сташко І.В., підсобний робітник Білоус В.К.

Педагоги дошкільного закладу щорічно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Щороку залишає дитячий садок близько 15 випускників.

Двері дошкільного закладу «Журавлик» завжди відкриті для нових вихованців, гостей та спонсорів.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень