A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЖУРАВЛИК" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

 

Історiя створення ЗДО Журавлик 

«Спочатку любити, а потім учити»

У мальовничому селі  Яришівка понад 70 років тому виховує малечу привітний та затишний дитячий садок. А почалося все в жовтні 1950 року, рішенням колгоспних зборів колгоспу імені Куйбишева на чолі із Смірновим Степаном Андрійовичом. Було дано старт роботі ясла-садку, якому дали назву «Журавлик». У садку було створено всі умови для комфортного перебування. Запрацювала одна різновікова група з десятигодинним режимом роботи.

Першою завідуючою стала Заремба Галина Мартинівна. До складу педагогічного колективу входило  2 молодих педагоги, та обслуговуючого персоналу - 2 чоловіка. Невеличка пристосована будівля, яка раніше використовувалася колгоспом, як темник для бджіл, наповнилася дружнім колективом, який у вересні підготував приміщення для першого прийому дітей. Групу облаштували новими меблями, килимами, було вдосталь іграшок, впорядкований ігровий майданчик на подвір`ї.                                                                           

За час роботи садочка ним керували: Шібіцька Марія Францівна, Ляш Ольга Степанівна, Пугач Надія Федорівна, Белінська Людмила Іванівна.

З вересня 1983 року рішенням зборів колгоспу дошкільний заклад передали у власність Яришівської сільської ради.

У 2017 році Яришівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик» у зв’язку із територіальною реформою перейшов у комунальну власність Лука-Мелешківської сільської ради. Кожен сільський голова вносив неоцінений вклад у розвиток навчального закладу. Особливий внесок у розбудові та процвітанні садочка вклала сільський голова Пугач Ніні Веніамінівна (газифікація закладу, водопостачання, заміна вікон, реконструкція та добудова).

З 16 серпня 2008 року очолила заклад Білоус Лілія Михайлівна, яка довгий час працювала вихователем в дошкільному закладі.

У 2008-2009 році було побудовано новий, сучасний харчоблок, який був обладнаний новими меблями.

У 2016 - 2017 роках було проведено повну реконструкцію дошкільного закладу та добудовано спортивно-музичну залу, медичний кабінет та підсобне приміщення.

Під час військового стану за сприяння голови Лука -  Мелешківської  ТГ Августовича Б.І. та з допомогою батьків , для безпечного перебування дітей  в дошкільному закладі ,підвальне приміщення  було реконструйоване в укриття.

Дитячий садок – це неповторна й самобутня країна малечі . Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку . І від того , як їй тут живеться залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни. В  дошкільному закладі працюють енергійні, креативні, талановиті , досвідченні та кваліфіковані педагоги.

Основними зав данями закладу дошкільної освіти «Журавлик» є:

- формування здоров'язберігаючої компетентності дітей шляхом активізації рухового режиму та забезпечення доступних знань та умінь про здоровий спосіб життя;

- розвиток патріотичного виховання та морально - духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку у процесі ознайомлення з природою , звичаями та традиціями рідного краю.

Працівники постійно працюють над покращенням умов перебування дітей в дитячому садочку. Створенні та естетично оформлені осередки життєдіяльності дітей протягом дня, затишні та комфортні групові приміщення.

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень