A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Сокиринецький сільський будинок культури

Сокиринецька філія КЗ ЦКіД Лука-Мелешківська сільська рада

Сокиринецький сільський будинок культури збудовано у 1968 році. В приміщені будинку культури працює і сільська бібліотека.

Будинок культури та сільська бібліотека спрямовують свою діяльність на підвищення культурного рівня мешканців села, розвиток творчих здібностей дітей та молоді, розвиток та збереження національної культури, популяризацію  різних жанрів мистецтва, підтримку культурних традицій, звичаїв та обрядів.

Будинок культури розташовується в центрі села Сокиринці.

Тут працюють гуртки:

  • драматичний  різновіковий
  • жіночий вокальний «Берегині»
  • дитячий вокальний «Ромашки»
  • сольний різновіковий
  • художнього читання різновіковий

Гуртківці завжди беруть участь у різних заходах, намагаючись передати любов до української пісні  та культурної спадщини.

Вокальний жіночий колектив «Берегині» існує уже понад 50 років.  Колектив є переможцем  Всеукраїнського конкурсу «З любов’ю до життя!» 2021року. У 2023 році  колектив взяв участь у фестивалі патріотичної  поезії та пісні «Слухайте голос безсмертний Тараса».

Колектив будинку культури  надає відвідувачам не тільки духовно-культурну підтримку, а й моральну, яка так необхідна в теперішній час. Працівники і учасники художньої самодіяльності від початку війни займаються  допомогою та підтримкою ВПО та  ЗСУ. З перших днів повномасштабної війни у будинку культури усі небайдужі плетуть сітки та збирають гуманітарну допомогу.

Будинок культури завжди тримає руку на пульсі життя села, завжди реагує на виклики часу  та є  активним учасником різнопланових акцій та культурно-мистецьких проектів, яких потребує громадськість. 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень