A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Сокиринецька філія КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХИЖИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОКИРИНЕЦЬКА ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  «ХИЖИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Школа – великий світ, у якому реалізується магічний  трикутник: вчитель - учні – батьки. Кожен з них  перетворює звичайну будову в особливий вируючий, гомінкий, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші мудрішими і всі разом ближче один одному.

Історія Сокиринецької філії КЗ «Хижинецький ліцей» бере свій початок   з сивої давнини. Ще у далекому 1861 році була відкрита школа при церкві. В цій школі діти навчалися різних вікових категорій з заможних родин. В 1870 році селяни побудували школу на громадській землі. В  1914 році було збудовано нове приміщення, в якому спочатку жив церковний служитель, а в 1923 році будинок було передано в користування сільської ради. З 1923 по 1925 роки  приміщення використовувалося  як сільський клуб, а вже з 1925 року  -  віддано під школу. В цій школі було лише три класних кімнати. До 1941 року школа користувалася цим будинком постійно, а вже в роки  війни цей будинок знову віддали під церкву. В 1945 році в це приміщення знову повертається школа. Це була семирічна неповно – середня школа, кількість дітей якої складала 291 учень, яких навчало 12 педагогів. Саме в 1945 році у перший клас на навчання  прийшло 108 учнів . Школа завжди відчувала гостру потребу в приміщенні. Новий етап в історії школи розпочався  в 1975 році  добудовою нового приміщення.  У різні періоди  існування  школи директорами були вправні педагоги , умілі організатори педагогічних колективів. Це і Семенюта Григогій Ілліч ( 1959- 1975 рр) , і Вишневська Аліна Йосипівна( 1975- 1986 рр) , і Зацерковний Петро Михайлович( 1986 – 1991 рр) , якому вдалося поставити навчально – виховний процес на високий рівень. Керівником школи з 1991 по 1995 роки був Семенюк Анатолій Онисимович. З 1995 по 2005 року директором школи було призначено Ровінську Галину Іванівну. Саме за її каденції восьмирічна  школа отримала  статус середньої школи.  З 2005 по 2007 року припадає діяльність на посаді директора Коров’ячук Зінаїда Василівна, яка разом із заступником директора з навчально виховної роботи  Янковою Надією Степанівною  здійснили реформування методичної сиситеми викладання предметів. Вони стають добрими наставниками для молодих вчителів. З 2007 року до сьогодні директорами школи ставали досвідчені педагоги та майстри педагогічного слова, які своєю невтомною самовідданою працею піднімали статус та авторитет закладу на вищий щабель. Більше тридцять років свого життя віддали рідній школі Бондар Антоніна Анатоліївна та Кревська Наталія Сергіївна Зі стін школи вийшло близько 2000 тисяч випускників, яких підготували до життя ціла кагорта педагогів: Шевчук Н. П., Білозір Н. О., Ваколюк Т.О. Сметана І. В. Сметана П.А., Осіпчук В.С. та інші .. З 2018 року Сокиринецька середня школа І – ІІ ступенів стає філією комунального закладу «Хижинецький ліцей». Цей факт в історії школи вніс новизну в діяльність закладу, але ніяк не припинив її діяльності: філія поповнилася плеядою молодих, творчих таланових педагогів, які впроваджують у  своїй діяльності інноваційні методи і прийоми навчання, виводять заклад на новий рівень існування, віддаючи  своє серце дітям.

Сьогодні, Сокиринецька філія, стараннями всього педагогічного колективу розбудовує у своїх стінах здорове та безпечне середовище. Заклад є платформою для впровадження інноваційних технологій навчання та виховання дітей, розбудови  простору  дружнього  до дитини.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень