A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Центр культури і дозвілля Лука-Мелешківської сільської ради

Лука-Мелешківський будинок культури

Україна! Скільки глибини  у  цьому слові! Це золото безмежних полів , бездонна синь небес, тихі плеса річок, озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, біленькі хати – все це наша Україна!   

І посеред  усього  цього розмаїття  гарної держави розташувалося мальовниче  село Лука–Мелешківська з його працьовитими, щедрими і добрими людьми. Саме на забезпечення  дозвілля  жителів села, розвиток естетичного виховання, збереження та популяризацію спадщини нашого краю, нації спрямована робота Лука- Мелешківського Будинку культури, побудованого у 1971 році. 

Велична двоповерхова будівля Будинку культури розташована в центрі с. Лука - Мелешківська у красивому невеличкому парку « Мала Софіївка».

Директором Будинку культури є молода, цікава, неординарна, талановита та креативнаГерелешко Наталя Олександрівна.

Під її керівництвом працівники філій вивчають та задовольняють культурні  запити різних категорій населення. Але особливий  акцент у роботі  Будинку культури спрямований на роботу з дітьми та молоддю, на створення  умов для їх духовного і творчого зростання.

На першому поверсі приміщення  закладу культури  працює музейна кімната, експонати якої – предмети побуту та традиційний  одяг кінця 19-го початку 20-го століття. Також, в музейній кімнаті зібрані історичні фото життя селян, книги письменників, картини художників села.

Робота Будинку культури ведеться згідно графіку та  плану  роботи на рік, враховуючи всі державні та релігійні свята. В закладі працюють гуртки:

- художнього читання;

- вокального співу;

- молодіжний інструментальний ансамбль;

- хореографічний;

- творчий центр «Равлик»;

- спортивний «Футбол»;

- любительське об’єднання «В пошуках скарбів»;

- волонтерське об'єднання «Замаскована турбота» з плетіння сіток.

         Щотижня у ЦКіД  організовуються вечори відпочинку для жителів громади, де бажаючі можуть позайматись у спортзалі, пограти в більярд, настільний теніс, шахи та шахмати. Щосереди відбувається перегляд улюблених, україномовних кінострічок, згідно графіку роботи Будинку культури.

Співпрацюють культпрацівники у творчому контенті з закладами освіти, дошкільними закладами  Лука – Мелешківської територіальної громади.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень