A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Структурний підрозділ-філія комунального закладу «ЦКіД» Іванівський сільський будинок культури

Іванівський сільський будинок культури побудований у 1956 році.  На сьогоднішній день у закладі працюють гуртки:  сольного співу (дорослий та дитячий), художнього читання, декоративно-прикладного мистецтва, вокально-інструментальний.

З 2021 року завідувачем Будинку культури працює Зорук Лариса Володимирівна.

 Для мешканців села, занурених у повсякденні господарські турботи, місцем відпочинку, зустрічей, святкувань слугує наш заклад. Тут займаються волонтерською роботою, допомагають переселенцям, плетуть маскувальні сітки, проводять різноманітні цікаві та креативні майстер-класи, забезпечують дозвілля для дітей та молоді,  підтримують наших захисників.

Окрім допомоги ЗСУ в Будинку культури проводять різноманітні тематичні заходи, приурочені до свят та пам’ятних дат, виховні та патріотичні заходи для молоді, репетиції, уроки гри на гітарі та барабанах. Саме у Будинку культури юнь має змогу вдосконалювати свої навички у грі настільний теніс, більярд, шашки, шахи.

Наш Будинок культури покликаний розповсюджувати та популяризувати культурні надбання, гарантує задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури її збереженні, організації дозвілля різних вікових категорій.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень