A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЗВІНОЧОК" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОК» ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

 

У мальовничому краю, в центрі села Сокиринці в оточенні багаторічних каштанів та сріблястої верби у 2014 році для наймолодших жителів села відкрив свої двері дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок».  Гарне зовні, затишне всередині приміщення ніби випромінює тепло і гостинність.
Щоранку вихованці заповнюють веселим гомоном весь дитячий садок, адже коли переступаєш поріг нашого садочка, відчуваєш себе як вдома.

    Проектна потужність закладу становить 50 місць. На даний час функціонує дві різновікові групи, які відвідують 38 дітей, одна із них інклюзивна.

Дитячий садок працює за п’ятиденним робочим тижнем з тривалістю робочого дня – 10,5 годин.

   Робота в нашому закладі ведеться згідно річного плану. План спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту” Базового Компоненту дошкільної освіти, та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
    Педагогічний колектив працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації. Головним напрямком діяльності кожного вихователя - це безпека життєдіяльності дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного, психічного та розумового розвитку.

   Адже дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе у найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут ведеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень