A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Структурний підрозділ-філія Комунального закладу «Центр культури та дозвілля Лука–Мелешківської сільської ради» с.Прибузьке

Структурний підрозділ-філія

КЗ «Центр культури та дозвілля

Лука–Мелешківської  сільської ради»

с.Прибузьке

  Культура – це життєва сила суспільства: історія, традиції, мистецтво, самобутність народу. Культура є важливою частиною життя кожної людини та суспільства в цілому. Саме культура робить людину особистістю. Тому таке важливе значення має розвиток культури, функціонування культурного життя в любій громаді, зокрема і в громаді с. Прибузьке.

  Історія приміщення Прибузького клубу бере свій початок від післявоєнних років і до сьогодні. Приміщення використовувалось  як колгоспна контора, згодом – як сільська школа, пізніше приміщення слугувало садочком для сільської дітвори. Згодом приміщення було частково переобладнано під сільський медпункт.

  В 2012 році було проведено капітальний ремонт і відбулося урочисте відкриття клубного приміщення. В 2018 році офіційно почав функціонувати Прибузький клуб. За час існування клубу працівниками клубу, клубним активом проведено чимало концертів, обрядових свят, урочистих заходів в с.Прибузьке.

   На даний час в Прибузькій філії ЦКіД Лука-Мелешківської сільської ради функціонують наступні гуртки:

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Умілі ручки», на якому діти виготовляють різноманітні вироби, працюючи з різноманітними матеріалами та в різних техніках виконання.
  • Аматорський вокальний гурток, відповідно продовжує функціонувати аматорський вокальний колектив.

«Прибужанка», котрий був створений ще від початку заснування Прибузького клубу.

Також планується створення кімнати – музею з експозицією старовинних речей та предметів побуту, зібраних з допомогою наших односельчан.

 У планах розвитку закладу є створення Молодіжного хабу за сприяння Молодіжної Ради громади та сільського голови, де можна буде цікаво проводити дозвілля, спілкуватися, навчатися та втілювати свої творчі ідеї та проєкти.

  Чекаємо Вас у маленькому, проте дуже мальовничому, з багатою історію селі. Ми раді кожному відвідувачу та гостю!

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень