A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАКЛАД ОСВІТИ "ДЖЕРЕЛО МУДРОСТІ"

Приватне підприємство «Заклад освіти «Джерело мудрості»

Історія ПП «ЗО «Джерело мудрості» бере свій початок у 2011 році, коли після багаточисленних звернень батьків, членів церкви Адвентистів сьомого дня, адміністрацією було прийняте рішення дослідити питання доцільності відкриття перш за все дошкільного навчального закладу на базі Центральної громади в м. Вінниця. А вже ближче до кінця цього ж року стало зрозумілим, що одним лише дитячим садочком нам не обійтись, оскільки випускникам потрібно йти до першого класу.

Ця обставина спонукала нас працювати швидше, і якщо спочатку ми розраховували на початкову школу і розміщення її в будівлі все тієї ж Центральної громади, то тепер ми зрозуміли, що відгук членів церкви не буде слабким і нам потрібно розраховувати не лише на початкову школу, але й на садок, початкову, середню і старшу школу.

Однак для реалізації таких планів приміщення Центральної громади не було придатне. Тому ми зайнялися пошуками необхідного приміщення. Нами були розглянуті всі пропозиції на ринку нерухомості нашого міста розмірами понад 300 кв.м., хоча  розуміли, що будівля, яка відповідала б нашим планам повинна мати площу не менше, ніж 1000 кв.м. Ми не хотіли мати навчальний заклад в густонаселеному районі міста. Це мало бути затишне місце десь за межами Вінниці. Однак у сільській місцевості, як ми думали, таких великих будівель не буває.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень