A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЛАСТІВКА" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

 КЗ «ЗДО  «Ластівка» Лука-Мелешківської сільської ради» - заклад освіти і виховання дітей віком від 3  до 6 (7) років, який задовольняє потреби дітей у догляді, вихованні і зміцненні їхнього здоров'я. Дошкільний заклад здійснює освітню діяльність відповідно до  Статуту та колективного договору. Розташований по вул. Незалежності 11, функціонує з 1989 року. Проектна потужність - 68  місць.

    Працює дошкільний навчальний заклад за режимом 9-ти годинного робочого дня  з 8.00 до17.00 год. 5 днів на тиждень.

  Згідно нормативів, санітарно-гігієнічних вимог та специфіки роботи  в дитсадку обладнані необхідні приміщення: групові та спальні кімнати, роздягальні та кімнати гігієни. Працюють кабінети: медичний, методичний, кімната космосу, всі технологічні та побутові приміщення. В кожній групі обладнано куточки здоров'я. Предметно-ігрове середовище  усіх приміщень відповідає  санітарним, функціональним, і естетичним вимогам завдяки спільній роботі   батьків та вихователів груп.

      Педагогічними працівниками заклад забезпечений повністю. У дошкільному закладі працюють 8 працівників. У складі педагогічного колективу – 5 педагогів, з яких 3 мають вищу освіту (завідувач Парасунько Н.В., вихователі Горбунь Л.В.та Прокоф’єва Д.А.), 1- незакінчену вищу (вихователь Романенко О.Ю.) і 1-середньоспеціальну (музичний керівник Голоскевич Н.Г.), технічного персоналу – 4 працівників.

    Для здійснення освітньо-виховного процесу у дошкільному закладі створено належну  матеріально-технічну базу.

     Діяльність ЗДО «Ластівка» ґрунтується на нормативно-правовій основі,  спрямована на реалізацію державної освітньої політики, визначеної Конституцією України, Національною доктриною розвитку освіти, Законом України „Про дошкільну освіту”, Державною програмою „Освіта України ХХІ століття”, Конвенцією прав дитини (схваленою генеральною асамблеєю ООН 1989р.), Законом України „Про мови”, Положенням про дошкільний навчальний заклад, Базовим компонентом дошкільної освіти, Програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «ДИТИНА».

  Педагогічний колектив працює творчо та відповідально, впроваджуючи в своїй роботі передовий досвід вітчизняних та зарубіжних систем навчання і виховання дітей дошкільного віку, новинки методичної та педагогічної літератури.

      Так, плідним є вдосконалення роботи зі збереження та зміцнення психофізичного здоров’я дітей, з безпеки життєдіяльності дітей, організації якісного оздоровлення та харчування дітей, ефективного здійснення освітнього процесу в групах, підвищення якості дошкільної освіти шляхом створення розвивального життєвого простору, активізації роботи щодо розвитку творчих здібностей дітей.

   З метою впровадження у практику особистісно-орієнтованої моделі дошкільної освіти, педагоги  працюють над створенням сприятливого розвивального простору, у якому дитина активно діє, спілкується, отримує знання, розвиває свої уміння, навички.  Протягом року в усіх вікових групах оновлювались, доповнювались, створювались тематичні куточки для певного виду діяльності дітей, ігрові зони, які наповнювались предметами та іграшками.

  Успішно впроваджуються ідеї  сенсорного розвитку дітей молодшого віку шляхом створення ігрового розвивального середовища (вихователь Романенко О.Ю.) , пошуково-дослідницька діяльність (вихователь Горбунь Л.В.), логоритміка та тіньовий театр (музичний керівник Голоскевич Н.Г.).

 Підвищенню професійної компетентності педагогів та результативності навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку сприяє активна участь педагогів дошкільного закладу в методичній роботі району. Вихователі і завідувач постійно підвищують рівень самоосвіти, відвідують методичні об’єднання, семінари, наради, що відбуваються у дошкільних закладах.                                                                                                                    Педагогічний  колектив діє за принципом -  «Усе найкраще дітям». У щоденній праці з вихованцями у нас немає дрібниць. Намагаємося кожному маленькому громадянинові надати належні освітні послуги. Зберегти та зміцнити фізичний розвиток, психічне та фізичне здоровя дітей, виховувати у них любов до України, шанобливе ставлення до своїх друзів, повагу до народних традицій і звичаїв – саме на це спрямовує нас Державна Базова програма «Дитина». Наше завдання – реалізовувати її, забезпечивши соціальну адаптацію та якісну дошкільну освіту своїм вихованцям. Пам’ятаючи, що в роботі з дітьми самої любові і бажання працювати замало, наш колектив перебуває у постійному творчому пошуку.                                                                                                                                               

                          Учімося в дітей сміятися і жить,

                         А суть життя сприймати без омани.

                         Вітати кожну Богом дану мить

                         Довірливо, привітно, первозданно.

                         Дітей любові огорнем крильми.

                         У їхній долі ми – не просто гості.

                         Виховуймо їх добрими людьми,

                         І буде праведним життя дорослих.

  

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень