A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

   У 1983-1985 рр колгосп «Перемога», в с. Хижинці, збудував і відкрив дитячий садок. Матеріальна база була міцною, досконалою. Але заклад проіснував недовго. Після розпаду радянського союзу - садочок припинив своє існування. За декілька років матеріальна база садочку була практично знищена. В типовому приміщенні закладу перебували: ветеринарна аптека, магазин, міні-пекарня, початкова школа. 24 липня 2008 року ХХІ сесією V скликання Парпурівецької  сільської ради, було прийнято рішення про створення дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». В травні 2009 року «Золотий ключик» відкрив двері для перших малят.

         Заклад розрахований на 70 місць. ЗДО працює за 5-ти денним робочим тижнем. Щоденний графік роботи з 7.30 до 18.00. В закладі завжди панує атмосфера радості, тепла і доброзичливості, а створює цю атмосферу дружній колектив, який нараховує 15 працівників. З них 4 педагоги. Усі вихователі доброзичливі, творчі, креативні, проводять цікаві та змістовні заняття. Вихователі своїми руками створили неповторну казку в групових, спальних кімнатах та коридорах – декорували стіни. Також навколо закладу декорована огорожа.

      ЗДО «Золотий ключик» працює за чинною освітньою програмою для дітей від 2-х до 7-ми років «Дитина», згідно Базового компонента дошкільної освіти (оновленого).

    У повсякденній роботі закладу враховуються  усі види дитячої діяльності (навчання на заняттях, ігри, праця), застосовуються  основні методи і прийоми їх організації та керівництва дітьми. Колективні форми роботи з дошкільнятами раціонально поєднуються з індивідуальними. Згідно з програмою «Дитина» вихователі дошкільного закладу сприяють формуванню дитячого світогляду, зрілої особистості, впевненості у собі, почутті власної гідності, емоційної сприйнятливості та вольових рис характеру. Педагогічний колектив та усі працівники закладу злагоджено створюють умови для повноцінного розвитку, виховання та навчання дітей.

   Систематично проводяться  бесіди педагогів і батьків, що спонукає до обміну думками, і  сприяє встановленню взаєморозуміння в тій чи іншій обговорюваній виховній проблемі. Під час бесід батьки отримують корисну та необхідну інформацію від вихователя, а також висловлюють свої думки, судження, обмінюються власним досвідом. Робота з батьками вихованців ЗДО проходить  у таких  формах, як батьківський лекторій, круглі столи, дискусії тощо. Питання, що підіймаються під час роботи з батьками передбачають надання важливих відомостей про безпеку життєдіяльності дитини, її фізичний та інтелектуальний розвиток та моральне виховання. Зокрема батьківські збори значною мірою підвищують педагогічну культуру батьків, їхню відповідальність та активність. Спостерігається узгодженість, координація й інтеграція зусиль навчально-виховного закладу та родин у створенні умов для повноцінного розвитку дошкільнят. Більшість батьків вихованців відзначає, що діти із задоволенням відвідують дитячий садок, додому повертаються у гарному настрої. Батькам подобається стиль спілкування педагогів, які працюють з дітьми, і їх ставлення до дітей.

  Адміністрація ЗДО разом з колективом постійно працюють над удосконаленням матеріально-технічної бази та підтриманню її у робочому стані. За роки існування закладу зроблений капітальний ремонт каналізаційної системи, реконструкція опалювального комплексу, перекрита будівля закладу, придбані сучасні багатофункціональні меблі, які створюють комфортні, доступні, безпечний життєвий простір перебування дітей в дошкільному закладі. Придбано нову електричну плиту, нову пральну машину, три смарт телевізори, проведений інтернет (в тому числі і в тимчасовому укритті). Замінено покриття підлоги в туалетних кімнатах, на кухні, в ігрових та спальних кімнатах. Замінено вікна на сучасні пластикові. Заклад взяв участь у VІІ обласному конкурсі територіальних громад. Директор закладу Мазуренко Людмила Семенівна працювала над проєктом «З щасливим дитинством - в успішне майбутнє» та в результаті отримала грант на суму 36 000 грн. За кошти гранту було виготовлено та встановлено ігровий майданчик.

  Утримання та влаштування будівлі на території закладу відповідає санітарним нормам устрою й утримання дошкільних дитячих закладів.

   Територія закладу має естетичний вигляд, достатньо озеленена, повністю огороджена. 

  Адміністрація закладу тісно контактує з соціальними партнерами, тому у садочку відбулося чимало позитивних зрушень.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень