A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Сердечно вітаємо із Днем знань та початком нового навчального року!

Дата: 31.08.2021 16:15
Кількість переглядів: 380

Дорогі діти, вчителі, батьки!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Особливо, вітаємо зі святом дорогих першокласників.

Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Шановні батьки, сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Батькам – терпіння !

Дітям – успіхів !

Вчителям – мудрості !

З повагою начальник відділу освіти та культури       Лариса МАЦІПУРА


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень