A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

ІІ Міжнародний фотоконкурс "Ми - Люди Землі"

Дата: 29.11.2021 12:21
Кількість переглядів: 218

З метою розвитку дитячої та юнацької творчості, а також покращення екологічної ситуації у світі з 12 лютого 2021 року по 15 травня 2021 року серед учнів 5-8-х, 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів вищих закладів освіти всіх спеціальностей буде проведено Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Фотоконкурс відбудеться з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, згідно з умовами проведення, що додаються.

Організаторами Фотоконкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» і Міжнародна школа “Меридіан” за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», Київського міського центру сім‘ї “родинний дім” та Project Central (США). 

Заявка на участь у Фотоконкурсі за посиланням: https://forms.gle/y2hNd4aQqekxHfQf7  Крайній термін подання конкурсних робіт 15 травня 2021 року. 

Переможців та активних учасників буде нагороджено цінними подарунками, а саме: планшетами, бездротовими навушниками, фітнес-браслетами та канцелярським приладдям відповідно до 3-х категорій

(перша категорія: учні 5-8-х класів;

друга категорія: учні 9-11-х класів;

третя категорія: студентська молодь).

Детальніше ознайомитись з умовами участі можна на сайті Міжнародного культурного центру "Сяйво" за посиланням.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень