A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України»

Дата: 20.01.2022 10:53
Кількість переглядів: 135

14 січня 2022 року набув чинності Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Документ затверджено наказом МОН №1357 від 13 грудня 2021 року.

Конституцією України визначено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України. Для того, щоб вчителі під час військово-патріотичного виховання учнів мали можливість використовувати сучасні методи та технології навчання для підвищення ефективності освітнього процесу, МОН розроблено документ, що визначає засоби навчання та обладнання, якими можуть бути оснащені навчальні кабінети предмета «Захист України» закладів освіти. Дані засоби навчання та обладнання сприятимуть формуванню в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України, а також дій в умовах надзвичайних ситуацій.

загальна середня освіта

Надрукувати

 


 

Типовий перелік визначає засоби навчання та обладнання, якими можуть бути оснащені навчальні кабінети предмета «Захист України» закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, та міжшкільних ресурсних центрів державної та комунальної форм власності, з урахуванням вимог відповідних модельних навчальних програм. Перелік засобів навчання та обладнання визначено згідно з положеннями Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та відповідних навчальних програм.

Згідно з документом, кількість одиниць засобів навчання та обладнання для оснащення кабінету визначається відповідно до середньої наповнюваності класу (групи) закладу освіти та необхідності матеріального та методичного забезпечення освітнього процесу для реалізації навчальних програм з предмета «Захист України».

Засоби навчання та обладнання, що поставляються та використовуються в освітньому процесі, повинні мати гігієнічний сертифікат або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, технічний паспорт на виріб та декларацію про відповідність вимогам технічних регламентів, а також бути укомплектованими інструкціями про використання та зберігання українською мовою і методичним забезпеченням.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень