A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Результати конкурсу

Дата: 21.12.2022 14:55
Кількість переглядів: 102

Результати конкурсу

20 грудня в адмінбудівлі Лука-Мелешківської сільської ради було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти “Дзвіночок" Лука-Мелешківської сільської ради ". На участь у конкурсі документи подав один кандидат - Касимкіна Леся Петрівна.
Конкурс складався з трьох етапів: тестові завдання на знання законодавства в сфері дошкільної освіти, вирішення ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти.
 В ході конкурсного випробування конкурсантка показала високий рівень знань в сфері дошкільної освіти, продемонструвала рішучість до розвитку та удосконалення закладу освіти.
За результати конкурсного відбору комісія рекомендувала визнати Касимкіну Лесю Петрівну переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора та рекомендувала відділу освіти та культури призначити її на посаду директора Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Лука-Мелешківської сільської ради ".« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень