A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Пам'ятка користування соцмережами

Дата: 08.06.2023 10:40
Кількість переглядів: 44

Інтернет-спільноти – це потужний інструмент для підлітків, який допоможе їм зв’язуватися з друзями, знаходити нових людей, ділитися своїми інтересами та висловлювати свої думки.

  • Однією з найбільших переваг соціальних мереж є те, що вони дозволяють підліткам знаходити спільноту з людьми, які мають подібні інтереси та погляди на життя. Це допомагає їм почуватися менш самотніми та більш підтриманими в їхній повсякденній діяльності.
  • Мережі спілкування дають підліткам можливість висловлювати свої думки та відчуття, а також збирати відгуки від інших людей. Це допоможе молоді зрозуміти, що їхні думки та відчуття важливі та їхній голос може бути почутим.
  • Соціальні мережі можуть бути корисні для підлітків, які шукають додаткову підтримку та поради. Вони можуть приєднатися до спільнот або груп, що спеціалізуються на певних темах, наприклад, допомога в навчанні, підтримка ментального здоров’я або вправи для фітнесу.

Проте важливо пам’ятати, що соціальні мережі можуть також мати свої негативні сторони. Тому важливо використовувати інтернет розумно та безпечно.

Саме тому ми підготували для Вас та Ваших учнів пам’ятку про користування соціальними мережами. Переглядайте та користуйтеся соцмережами безпечно.

Будьте обережні!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень