A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Обережно – кір!

Дата: 09.02.2024 15:11
Кількість переглядів: 30

З директорами та медичними працівниками  закладів освіти Лука-Мелешківської територіальної громади  проведено оперативну нараду щодо вжиття запобіжних, профілактичних заходів з метою недопущення епідемії кору в громаді.  Для недопущення  захворюваності на кір рекомендовано керівникам закладів освіти  ужити всіх необхідних профілактичних, протиепідемічних заходів, у тому числі здійснити перевірки дітей на наявність у них відповідних щеплень та провести з батьками дітей, що не пройшли вакцинацію, роз’яснювальні бесіди щодо потенційної загрози кору як для їх дітей, так і для оточуючих, попередити батьків таких дітей про недопустимість відвідування ними місць великого скупчення дітей. Усім надано рекомендації щодо особливого режиму утримання приміщень, а саме: дотримання температурного режиму, необхідності регулярного провітрювання приміщень та їх вологого прибирання із застосуванням  дезінфекційних засобів тощо. Ми маємо передбачити загрозу та зберегти здоров’я кожного!

З директорами та медичними працівниками  закладів освіти Лука-Мелешківської територіальної громади  проведено оперативну нараду щодо вжиття запобіжних, профілактичних заходів з метою недопущення епідемії кору в громаді.

Для недопущення  захворюваності на кір рекомендовано керівникам закладів освіти  ужити всіх необхідних профілактичних, протиепідемічних заходів, у тому числі здійснити перевірки дітей на наявність у них відповідних щеплень та провести з батьками дітей, що не пройшли вакцинацію, роз’яснювальні бесіди щодо потенційної загрози кору як для їх дітей, так і для оточуючих, попередити батьків таких дітей про недопустимість відвідування ними місць великого скупчення дітей.

Усім надано рекомендації щодо особливого режиму утримання приміщень, а саме: дотримання температурного режиму, необхідності регулярного провітрювання приміщень та їх вологого прибирання із застосуванням  дезінфекційних засобів тощо.

Ми маємо передбачити загрозу та зберегти здоров’я кожного!« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень